Digital Protection спеціалізується на розробці і установці індивідуальних рішень для відеоспостереження в житлових і комерційних будівлях. Ми пропонуємо повний спектр систем відеоспостереження, включаючи камери відеоспостереження, облаштування відеозапису, програмне забезпечення для управління відео і довгострокове зберігання даних.

Незалежно від того, чи несете ви відповідальність за безпеку співробітників і клієнтів, хочете понизити загрозу крадіжки із зломом, або управляєте житловим будинком, відповідаєте за охорону території і орендарів, відеоспостереження має вирішальне значення для забезпечення безпеки і захисту вашого об’єкту.

Ми пропонуємо системи IP- відеоспостереження, внутрішні і зовнішні камери, а також системи для відео аналітики.

Наша компанія співпрацює з провідними виробниками камер відеоспостереження і пропонує високоякісні продукти від провідних брендів.

КАМЕРИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ ПОТРЕБИ

Якісні камери відеоспостереження є основою ефективної системи спостереження. Наші фахівці з безпеки допоможуть вам вибрати тип камери відеоспостереження, яка якнайкраще відповідає умовам довкілля на вашому об’єкті і відповідає вашим потребам в області безпеки і бюджету.

ВІДЕОЗАПИСИ І ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ

Супроводжувані простим у використанні програмним забезпеченням і різними рішеннями для зберігання, системи відеоспостереження дозволяють зберігати, зберігати і переглядати відео у будь-який час і у будь-якому місці.

ЦИФРОВИЙ ВІДЕОРЕЄСТРАТОР

Ви можете встановити цифровий відеореєстратор. Він дозволить перетворити аналогове відео спостереження CCTV в цифровий формат. Зручно зберігати цифрові відеозаписи на жорсткому диску комп’ютера. Виконуйте пошук будь-яких відеозаписів за часом, даті, камері або місцю розташування, позбавляючи від необхідності вручну виконувати пошук по годиннику стрічки.

МЕРЕЖЕВИЙ ВІДЕОРЕЄСТРАТОР

Вас цікавить видалений моніторинг системи відеоспостереження? Пропонуємо Вам встановити мережеві відеореєстратори, які використовують локальну IP- мережу для відправки і отримання даних і ідеально підходять для видаленого моніторингу систем відеоспостереження з будь-якого комп’ютера, смартфону або планшета. Вони надійні, економічні і такі, що мають чудові переваги в продуктивності системи IP- спостереження дозволяють записувати і зберігати великі об’єми відеоматеріалів по мережі.

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ НА МІСЦІ

Наші технічні фахівці з безпеки можуть допомогти вам спроектувати, встановити, відремонтувати і модернізувати, знаходячи найбільш відповідне і економічне вигідне рішення для Вас.

Ми віримо, що безпека – це більше, ніж просто почуття – цей стан спокою душі. Дати Вам відчути упевненість і спокій – наше завдання!

Тому недивно, що нашою метою завжди було налагодити тісніші зв’язки між нашими клієнтами і тим, що вони найбільше цінують. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що забезпечення стан Вашого спокою – наше завдання номер один!

Щоб дізнатися більше про наші послуги натисніть тут, щоб написати нам електронною поштою, або зателефонуйте одному з наших системних консультантів по телефону 380635432424 

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО БЕЗПЕКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Безпека потрібна для будь-якого бізнесу. Хіба у Вас може бути прибуток, якщо не можете захистити свої активи? Системи відеоспостереження стали більше інтелектуальними і ефективними, чим коли-небудь. Сучасні системи захисту і контролю пропонують надійні рішення для Вашого захисту і безпеки. Адже сучасні відеокамери камери оснащені новими функціями і можливостями, такі як датчики руху і автоматичні мобільні повідомлення. Деякі системи миттєво зв’язуються з правоохоронними органами автоматично.

Технологічний розвиток також привів до появи ефективніших способів управління записом і зберіганням. Власники малого бізнесу мають простий і легко керований доступ до надзвичайно потужних систем спостереження за відносно доступними цінами.

Більшість виробників устаткування для контролю і безпеки встановлюють багато тонких налаштувань, що означає, що ви можете адаптувати систему до конкретних потреб вашого бізнесу. Незалежно від того, чи потрібна вам проста система, яка може охоплювати декілька місць, або декілька камер із спеціальними функціями для спостереження за вашим магазином. У нас є рішення для кожного!