Установка відеоспостереження для офісу

За допомогою систем відеоспостереження в офісі можна не просто фіксувати все, що відбувається в приміщеннях, а й запобігти порушенням та захистити майно і співробітників.

Офіс – це місце, де і співробітники, і клієнти повинні почувати себе комфортно і безпечно. Одним з чинників, який може забезпечити це, є система відеоспостереження. Це дозволяє створити безпечне середовище в офісі. Більшість людей вибирають установку систем відеоспостереження тільки після виникнення неприємної ситуації. Подумавши про це заздалегідь, Ви можете понизити ризик виникнення крадіжок і підвищити комфорт співробітників і клієнтів.

Основна мета відеоспостереження в офісі – захист майна і співробітників. Це дозволяє уникнути безлічі ситуацій, які можуть погрожувати безпеці та репутації нашого бізнесу.

Віддалений перегляд зображення

Часто буває, що власник компанії вимушений піти з компанії в розпал роботи та не може контролювати роботу своїх підлеглих. Установка сучасної системи відеоспостереження в офісі дозволяє діставати доступ до зображення видалено – через смартфон, планшет або комп’ютер.

Підвищена ефективність

Кваліфікований і уважний персонал – основа функціонування кожного робочого місця. Наявність камер примушує співробітників того або іншого об’єкту намагатися виконувати свої обов’язки старанніше, ніж якби не було спостереження. Це імпульс до вдосконалення для співробітників, які не виконували свою роботу належним чином. З іншого боку, за допомогою моніторингу легко виявити особливо працелюбних людей і відповідно оцінити їх зусилля. Статистика показує, що офіси, в яких був встановлений моніторинг, працюють набагато ефективніше, ніж до установки.

Усунення злому

На жаль, іноді в офісах трапляються крадіжки зі зломом. Вкладення коштів в систему відеоспостереження дозволяє уникнути цих неприємних ситуацій, завдяки чому воно дуже швидко окупається. Крім того, це значно збільшує комфорт співробітників. У екстремальних ситуаціях також можливо розвіяти сумніви з вини того або іншого співробітника.

Контроль людей в офісі

Напевно, ніхто з працедавців не хоче, щоб в офісі були незнайомці. Встановлені камери дозволять цього уникнути, оскільки у співробітників не буде можливості запрошувати сторонніх людей для вирішення особистих справ під час роботи.

Digital Protection – є експертами в області відеоспостереження, контролю доступу та установки систем охоронної сигналізації. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію.