Відеоспостереження для квартир

Професійні системи відеоспостереження для квартир призначене для повного контролю над приміщення в період відсутності мешканців. Можливість швидкого і видаленого доступу дозволяє отримувати цілодобово інформацію про Вашу квартиру. Також доцільно встановлювати систему відеоспостереження, коли в приміщенні є маленькі діти, люди похилого віку або різні працівники, наприклад, під час проведення ремонту. Це дає Вам можливості контролювати ситуацію і уникнути непотрібних інцидентів! Пам’ятайте! Спеціалізоване приховане відеоспостереження для квартири забезпечує додаткову охорону житла за відсутності хазяїна.

Камери відеоспостереження дозволяють контролювати те, що відбувається в квартирі під час вашої відсутності. Вони можуть записувати зображення високої чіткості і, завдяки підключенню до Інтернету, відправляти його прямо на наш смартфон.

Відеоспостереження є одним з найпростіших способів захисту квартири від різного роду проникнень.

Це особливо актуально, якщо ви залишаєте приміщення на тривалий термін або, коли вирушаєте у відпустку.  З розвитком нинішніх технологій можна вести спостереження в режимі реального часу з будь-якої точки земної кулі.

Відеоспостереження через інтернет включає розміщення камер в ключових точках вашої квартири.  У будинку можуть бути встановлені камери невеликого розміру що дозволяє у разі проникнення фіксувати те, що усе, що відбувається залишаючись при цьому непоміченими.  Це важливо, оскільки при виявленні камери потенційним злочинцем, він обов’язково вимкне її, і ви залишитеся в невіданні.

Є величезна кількість видів і типів камер, які можна встановити будинки залежно від швидкості підключення до інтернету.  Найоптимальніший варіант — це використання високошвидкісного інтернету, який дозволить вести спостереження в режимі реального часу.  Камери так само розрізняються з точки зору якості передаваного зображення, бувають без передачі аудіоканалу, коли потрібна тільки якісна картинка без звуку, а бувають кольорові з високим розділенням, які так само здатні передавати аудіо-сигнал.

Відеоспостереження на базі інтернету стане корисним не лише для відвертання крадіжок, а також використовуватися для спостереження за дітьми або поведінкою нової няні, при вашій відсутності.

Системи відеоспостереження є хорошими інвестиціями.  Після того, як ви встановите камери будинку, ви зможете забезпечити себе від стресу і зайвої тривоги, т. до. зможете у будь-який момент проконтролювати ситуацію знаходячись на великій відстані від нього.

Digital Protection – є експертами в області відеоспостереження, контролю доступу та установки систем охоронної сигналізації. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати безкоштовну консультацію.