Системи відеоспостереження, контролю доступу для паркінгів

Установка системи цілодобового відеоспостереження для будь-якого паркінгу(будь то житловий будинок або супермаркет) зробить об’єкт захищенішим і надійнішим, це значне збільшення рівня довіри до вашого бізнесу і дозволить притягнути значно більше клієнтів. Система відеоспостереження за паркінгом(стоянкою) так само дає повну картину того, що відбувається на території власникові зони, що охороняється, де б він не знаходився. Система відеоспостереження створює архів, завдяки якому можна завжди отримати точнішу інформацію про будь-яку подію або інцидент на Вашій парковці і буде доказовою базою у будь-яких спірних питаннях.

Сучасна парковка повинна забезпечити безпеку і збереження автомобілів на своїй території. Відеоспостереження на парковці це основний інструмент контролю і попередження правопорушень. Організація системи безпеки, яка покликана стежити за контролем пересування по парковці і збереженню автомобілів потрібна як автовласникам, так і хазяям паркінгів, що охороняються.

Digital Protection – це експерти в установці систем безпеки для паркінгів. Спектр систем безпеки, які ми можемо запроектувати і встановити, включає системи відеоспостереження, контролю доступу, і інші системи, що дозволяють контролювати безпеку об’єкту.

Наша компанія виконує роботи по Києву і Київській області, а також інших містах України.

Ми працюємо з різними типами клієнтів автостоянок.

Встановлюємо системи безпеки для власників і операторів комерційних автостоянок і підприємств, у яких є необхідність забезпечити безпеку.

По нашому досвіду, власники автостоянок переслідують різні цілі безпеки. Вони включають:

  • Забезпечення спокою своїм клієнтам;
  • Захист доходів для свого бізнесу;
  • Забезпечення того, щоб люди не зловживали тривалістю перебування або іншими правилами і умовами для парковки;

Компанії, що використовують власну автостоянку, також переслідують декілька цілей. Вони прагнуть:

  • Забезпечити спокою співробітників і відвідувачів, знаючи, що вони і їх автомобілі знаходяться під наглядом;
  • Заборонити доступ стороннім транспортним засобам;
  • Ефективно управляти доступом на автостоянку і назад;

Ці цілі безпеки можуть бути вирішені за допомогою ефективних систем відеоспостереження, контролю доступу.

Шукаєте нову систему безпеки?                                                                                                            Digital Protection – є експертами в області відеоспостереження, контролю доступу і установки систем охоронної сигналізації. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію.