Про нас

Ви хочете мати можливість віддалено контролювати ситуацію і бути упевненим у безпеці?

Хотіли б ви мати можливість видалено перевіряти безпеку вашого офісу або контролювати магазин, або склад, коли вас немає на місці?

Завдяки новітнім мережевим системам цифрового відеоспостереження видалений доступ до вашого будинку або бізнесу завжди на відстані одного кліку.

Digital Protection – провідна компанія в м. Києві, яка надає передові, індивідуалізовані рішення і послуги в області безпеки для наших клієнтів.

Розумні системи відеоспостереження і контролю для будь-яких завдань!

Ми вважаємо, що наше завдання запобігти злочину до того, як воно станеться!

Більшість камер відеоспостереження фіксують злочини.

Наші системи запобігають!

Завдяки інтелектуальним функціям виявлення і контролю, вони активно працюють на відвертання реальних загроз.

Якщо вам треба забезпечити будинок, об’єкт або промислові площі, подумайте про технологічні рішення, які допоможуть вам контролювати ситуацію! Система відеоспостереження і контролю може включати відеокамери з датчиками руху, а також дистанційним моніторингом. Так, наприклад, система відеоспостереження і контролю доступу в офісі дасть можливість не лише контролювати усіх відвідувачів офісу і збереження матеріальних цінностей, а також підвищить ефективність роботи персоналу.

Використання систем видаленого контролю дозволяє переглядати зображення з камер відеоспостереження і діставати доступ до записаних зображень з будь-якої точки світу за наявності підключення до Інтернету.

Ми пропонуємо повний спектр першокласних систем безпеки і контролю для житлових, комерційних, державних і промислових будівель від найнадійніших світових брендів, дотримуючись при цьому будівельних норм і правил.

Digital Protection надає широкий спектр контрольованих параметрів безпеки.

(список послуг)

 

Щоб дізнатися більше про наші послуги видаленого доступу і контролю, натисніть тут, щоб написати нам по електронній пошті, або подзвоните одному з наших системних консультантів по телефону 380635432424

Наша місія

Наша місія – надавати нашим клієнтам надійні високоякісні рішення по безпеці і обслуговуванню для безперервної роботи систем контролю. Наша мета – зміцнити довіру і розвивати довгострокові стосунки з нашими клієнтами і продовжувати перевершувати їх очікування за допомогою наших інноваційних продуктів, якісного обслуговування і лояльності.

Комплексні Професійні Послуги Безпеки

Незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, наш інтегрований підхід в роботі забезпечить надійний рівень безпеки і обслуговування, який вам потрібний і якого ви заслуговуєте.