Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація для квартири, будинку, дачі, офісу, підприємства, магазину

Захистіть свій будинок або бізнес за допомогою послуг фахівців DIGITAL PROTECTION.
Моніторинг з будь-якої точки світу 24/7.
СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ, ВСТАНОВЛЕНІ ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Компанія Digital Protection вважаємо, що почувати себе у безпеці – це право людини.

Для досягнення цієї мети ми пропонуємо системи охоронної сигналізації для рішень безпеки і контролю.

Ми гордимося тим, що захищаємо.

Щодня Digital Protection робить щось дивовижне. Захищаючи найважливіше, ми міняємо життя до кращого.

Ми робимо це, ґрунтуючись на власний професіоналізм, досвід і інновації.

Забезпечити душевний спокій допоможуть Вам наші професійні системи безпеки. У наших системах для безпеки усе необхідне для забезпечення безпеки вас, вашої сім’ї і вашого майна, а з численними налаштуваннями, які допомагають забезпечити додатковий захист, ви можете узяти під свій контроль найбільш зручний для вас спосіб. Усі наші системи безпеки адаптовані для виконання найрізноманітніших завдань і вашим потребам.

Вторгнення і особиста безпека

Датчики рухи, які ми встановлюємо не просто допомагають виявляти рух вони охороняють Ваш спокій 24 години в добу! Неначе Вас особисто охороняє група невидимих професійних секюрити!

Величезним плюсом наших охоронних систем є то що вони мають дуже багато тонких налаштувань для вирішення найрізноманітніших завдань!

Як і усі наші системи домашньої безпеки, ви можете настроїти датчики руху відповідно до ваших індивідуальних вимог, також настроїти, щоб датчики руху зображення відправляли вам повідомлення і фотографії на електронну пошту або ви можете заглянути у свій смартфон у будь-який час для перегляду ситуації.

Наші дверні і віконні сигналізатори допомагають виявити злом, а наші додаткові датчики розбиття скла готові до будь-яких ситуацій. Якщо зловмисники обійдуть звичайні датчики, розбивши скло, а не зламавши замки, датчики розбиття скла подадуть сигнал тривоги.

Уся домашня система безпеки працює через безпровідну мережу, тому вам не треба мати стаціонарного телефону, і, якщо телефонна лінія з якої-небудь причини обірвалася або обірвалася, вона все одно працюватиме.

Безпека передусім!

Зловмисники ні в якому разі не є єдиною загрозою для вас, вашої сім’ї або вашого майна, і саме тому наші системи безпеки допомагають захистити від небезпек довкілля. Хоча ви не можете запобігти виникненню різних небезпек, пов’язаних з довкіллям, ви можете підготуватися до них.

 

Наша система домашньої безпеки може допомогти попередити вас про наближення різних інших загроз, таких як наприклад пожежа! Детектори системи димової сигналізації чутливі до частинок диму, а наші детектори чадного газу швидко допоможуть попередити вас про цього безшумного вбивцю.

 

Зацікавлені в установці охоронної сигналізації без довгострокових контрактів? Ми запрошуємо вас зв’язатися з нашими фахівцями з безпеки для отримання додаткової інформації про систему охоронної сигналізації, розробленої спеціально для вашого бізнесу.