Установка домофона

Встановлення та налаштування домофона(аудіо або відеодомофона)

Установка домофона(аудіо або відеодомофона) в квартиру або офісне приміщення давно вже не розкіш, а ефективний засіб захисту для безпеки. Адже таким чином Ви маєте можливість контролювати відвідувачів і уникнути небажаних інцидентів(крадіжок, псування майна  або просто контролю часу роботи співробітників)

Кожна людина бажає максимально забезпечити себе і своїх рідних, а також свій бізнес від несанкціонованих проникнень незнайомих людей.

Системи відеодомофона забезпечують додатковий рівень безпеки для допуску людей у ваш будинок або офісне приміщення. Ви не лише почуєте їх, але і побачите.

Відеодомофони відмінно показали себе для контролю офісів з великим трафіком відвідувачів. Також для контролю доступу в нічний час дисплей можна вбудувати інфрачервоне освітлення, щоб ви могли бачити зображення, навіть коли на вулиці зовсім темно!

Установка домофона

Установка домофона. Встановлення та налаштування домофона(аудіо або відеодомофона)

Коли справа доходить до управління контролем доступу, системи відеодомофона забезпечують універсальний, максимальний контроль доступу у ваше приміщення. Ця форма дверної системи контролю ідеально підходить для об’єктів з високим рівнем безпеки.

Подзвоніть нам сьогодні по телефону +380635432424, щоб отримати безкоштовну консультацію.

На сьогодні установка домофона послуга що має попит.

Наша компанія незважаючи на велику кількість замовлень забезпечує короткі терміни виконання робіт, високу якість прокладення усіх мереж системи і гарантоване обслуговування впродовж усього періоду експлуатації. При цьому ми не лише встановлюємо прийнятні ціни на роботи, але і пропонуємо привабливу систему знижок для клієнтів, що вибрали комплексну послугу.

У комплексі послуг компанії Digital Protection включена не лише установка домофонів в Києві або іншому місті України, але і наступні види супутніх робіт :

  • Установка відеодомофона або трубки у вашу квартиру з одночасним підключенням до загального під’їзного домофону.
  • Установка додаткових камер.
  • Виготовлення додаткових комплектів ключів.
  • Прокладення і підключення усіх необхідних для роботи устаткування комунікаційних систем і інше.

Незважаючи на попит цих робіт наша компанія робить все для того, щоб цією пропозицією могла скористатися максимальна кількість людей. Саме такий підхід до справи забезпечує мінімальний рівень цін і наявність гнучкої системи знижок для клієнтів.

Ми можемо запроєктувати і встановити системи відеодомофона для будівельних майданчиків, шкіл, офісних підприємств, тренажерних залів, нічних клубів, готелів, пабів, магазинів, торгових точок, складів, ферм, заводів, автостоянок і інших приміщень, і майданчиків.

Залежно від ваших вимог існує широкий вибір систем відеодомофона.

Ми знайдемо час, щоб вислухати ваші вимоги до системи і відеодомофону, і дамо правильні рекомендації по підбору устаткування і установці.

Шукаєте нову систему відеодомофона, або хочете оновити існуючу?

Digital Protection – експерти в установці систем відеодомофонів.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію.